Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

25 stycznia 2020 20:32 | Aktualności

BAL KARNAWAŁOWY U „ŻABEK”


 W piątek 24 stycznia maluchy przyszły do przedszkola w pięknych strojach karnawałowych. Każde dziecko przeistoczyło się w wybraną przez siebie postać z bajki, filmu lub wymarzony zawód. Najpierw wszyscy wspólnie z paniami przystąpili do dekorowania sali, aby w wyjątkowym klimacie rozpocząć zabawę karnawałową. Były światła dyskotekowe, serpentyny, balony i dobra muzyka do tańca. Zabawa rozpoczęła się w sali przedszkolnej, następnie przedszkolaki skorzystały z gościnności uczniów klas I-III i wspólnie ze starszymi kolegami uczestniczyli w zabawach z niespodziankami na sali gimnastycznej.


Panie z podziwem obserwowały swoich wychowanków, gdy bez problemu wtopiły się w szalejącą na parkiecie grupę młodzieży szkolnej. Zabawa trwała, magia kostiumowa sprawiła, że dzieciaki były bardzo szczęśliwe. W przerwach na odpoczynek były niespodzianki w postaci smakołyków, oraz stworków balonowych dla każdego uczestnika „karnawałowego szaleństwa”.


„Oto księżniczki przybyły na bal

każda suknię ma lśniącą, koronę i szal.

Za nimi kroczą dumnie rycerze wspaniali,

wszyscy bardzo dzielni, chociaż jeszcze mali.

Muzyka do tańca zagrała wesoło

wirują radośnie wszystkie dzieci wkoło”.

Przeczytano: 214 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: