Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

23 stycznia 2020 14:33 | Aktualności

WESOŁY I KOLOROWY NASZ SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY


Jak co roku tuż przed samymi feriami odbywa się w naszej szkole bal karnawałowy. I tak było i teraz. Dnia 24 stycznia odbyła się wspaniała zabawa dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.

 

Na ten ważny dzień ze szczególną niecierpliwością czekali najmłodsi, którzy już dużo wcześniej zastanawiali się nad wyjątkowym przebraniem.

 

W związku z czym na parkiecie pojawili się: policjanci, strażacy, księżniczki, goście zza światów, żołnierze, zwierzątka, baletnice, wróżki, górale, kowboje  i wiele innych.

 

Impreza rozpoczęła się krótką prezentacją repertuaru chętnych dzieci utalentowanych muzycznie, które odważnie wystąpiły na scenie, pokazując rówieśnikom efekty swojej ciężkiej pracy, sprawiającej im radość i przyjemność, którą chętnie dzielą się z innymi. Publiczność ze skupieniem i uwagą wysłuchała młodych wykonawców, nagradzając ich gromkimi brawami.

 

Po tej części  „na wybiegu” prezentowali się wszyscy bohaterowie balu, demonstrując w pełnej krasie swoje przebrania.

 

Następnie z ochotą „wsiedli” do pociągu prowadzonego przez niezwykłego motorniczego -  p.dyrektor Joannę Kuźniewską i żwawo wyruszyli w podróż w rytm piosenki „Jedzie pociąg z daleka”. Po czym wcielili się w kaczuszki i odtańczyli lubiany przez wszystkich wesoły taniec.

 

Po krótkiej przerwie najmłodszych zabawiały tancerki – animatorki z OGÓLNOPOLSKIEJ SZKÓŁKI TAŃCA I DOBRYCH MANIER „HAJDASZ”, które porywały do zabawy niczym wiatr nawet zasiedziałych uczestników, prezentując imponujące układy taneczne, zabawy i ciekawe konkurencje.

 

Również do zabawy z maluchami włączyły się uczennice klasy ósmej, proponując im swoje pomysły, angażując wszystkich do wspólnych pląsów.

 

Nad częścią gastronomiczną, gigantycznymi hamburgerami i herbatką, pieczołowicie czuwały nasze panie kucharki.

 

Zabawa była udana, radosna i wyczerpująca, aż co niektórym pot kapał z czoła, ale co tam, przed nami dwa tygodnie ferii, czas zasłużonego odpoczynku i regeneracji sił na drugie półrocze.

 

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY RODZICOM, SZCZEGÓLNIE ZAŚ RADZIE RODZICÓW, ZA WŁOŻONY TRUD W ZORGANIZOWANIE BALU KARNAWAŁOWEGO.


DYREKCJA, UCZNIOWIE, WYCHOWAWCY, NAUCZYCIELE

 MJ

Przeczytano: 271 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: