Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

22 stycznia 2020 22:03 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

                                   

„Pędzą wnuki ulicami
z ogromnymi laurkami.

Te laurki pełne kwiatków
są dla wszystkich babć i dziadków”
.


Od wielu dni przedszkolaki przygotowywały się na przyjęcie wyjątkowych gości, uwielbianych przez wszystkich - babcie i dziadków.


W środę 22 stycznia serduszka maluchów głośniej biły, ponieważ właśnie w tym dniu przedszkolaki zaprezentowały przygotowany program artystyczny dla babć i dziadków z okazji ich święta. Atmosfera była wyjątkowa, „Żabki” spisały się na medal, a w oczach gości było widać radość i wzruszenie.


Przedszkolaki wspaniale wyraziły swoje uczucia wobec babć i dziadków recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz tańcząc. Na koniec części artystycznej maluchy odśpiewały radośnie „Sto lat” i wręczyły gościom kwiatki z ukrytym w środku lizakiem. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Przeczytano: 213 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: