Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

09 stycznia 2020 22:02 | Aktualności

TRZECIOKLASIŚCI NA PODIUM NA MISTRZOSTWACH POWIATU SŁUPECKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS PIERWSZYCH, DRUGICH I TRZECICH W GRZE "DWA OGNIE"


10 stycznia 2020 r. w hali widowiskowo - sportowej mieszczącej się przy Szkole Podstawowej im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Klas Pierwszych, Drugich i Trzecich Szkół Podstawowych w "Dwa Ognie". 

 

W mistrzostwach uczestniczyło ok.300 uczniów z 11 szkół podstawowych powiatu słupeckiego, wśród nich również reprezentacja uczniów z naszej szkoły.

 

W każdej kategorii eliminacje prowadzone były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Drużyna, która zwyciężyła awansowała do finału, zespoły z drugich miejsc rozegrały mecz o trzecie miejsce.

 

Emocje, jakie towarzyszyły zawodnikom i ich opiekunom: p.Adrianowi Walkowiakowi, p.Katarzynie Słomczyńskiej oraz p.Marzenie Jurdze są nie do opisania.

 

Wszyscy uczniowie przygotowywali się do zawodów, jak zwykle z dużym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia jak najlepszego poziomu sportowego, ale niestety nie wszyscy mogli brać w nich aktywny udział ze względu na obowiązujący regulamin.

 

Efektem zaciętych zmagań było III miejsce na podium dla klasy trzeciej. Pierwszoklasiści zajęli IV miejsce.

 

KLASY PIERWSZE

KLASY DRUGIE

KLASY TRZECIE

1. SP 3 Słupca


1. Giewartów

1.  Ciążeń

2. Ciążeń

 

2. Ciążeń

2. Strzałkowo

3. Ostrowite

 

3. Ostrowite

3. Lądek


WSZYSTKIM UCZNIOM  DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE PODCZAS ĆWICZEŃ, A SZCZEGÓLNIE UCZESTNIKOM MISTRZOSTW  ZA GODNE REPREZENTOWANIE SZKOŁY ORAZ ŻYCZYMY SUKCESÓW W KOLEJNYCH ZAWODACH

Przeczytano: 199 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: