Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

19 grudnia 2019 17:26 | Aktualności

NIEZWYKŁA NIESPODZIANKA OD LECHA POZNAŃ DLA NASZYCH UCZNIÓW

 

 

 

Niezwykłą niespodziankę sprawił nam klub Lecha Poznań, od którego tuż przed świętami otrzymaliśmy prezenty w postaci piłek z własnoręcznymi autografami piłkarzy Kolejorza.

Przypomnijmy, że 10 listopada br. dzięki zorganizowanemu przez p. Agnieszkę Matuszewską wyjazdowi do Poznania, nasi uczniowie wzięli udział w meczu Lech Poznań -Korona Kielce w ramach akcji „Kibicuj z klasą”. Podczas tego meczu miłym i niespodziewanym akcentem było wytypowanie naszej szkoły z 230 zorganizowanych grup do udziału w konkursie, który polegał na dopingu byłego bramkarza Lecha Poznań Norberta Tyrajskiego. Wytypowany zawodnik w naszym imieniu wkręcał do bramki tzw. „rogala”. Spośród trójki zawodników wykonał to dla Nas wzorowo, my wzorowo go dopingowaliśmy dlatego nasza szkoła zwyciężyła, a teraz otrzymała nagrody.

W dniu 19 grudnia br. wszyscy uczniowie, którzy brali udział w meczu otrzymali oryginalne piłki Lecha Poznań, z czym wiązały się duże emocje, było zaskoczenie, radość, oklaski i okrzyki.


Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY KLUBOWI KKS LECH POZNAŃ ZA PRZEMIŁĄ NIESPODZIANKĘ I OBIECUJEMY DONOŚNY DOPING PRZY OKAZJI SPOTKANIA NA STADIONIE!

DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYM MECZU!!!

Przeczytano: 207 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: