Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

22 maja 2018 22:01 | Aktualności

RADA RODZICÓW Z NIESPODZIANKĄ NA IV MAJÓWKOWYM PIKNIKU RODZINNYM

 

 

 

Wójt Gminy Lądek Pan Artur Miętkiewicz zaprasza na IV MAJÓWKOWY PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się dnia 26 maja 2018r. o godz. 16:00 na lądkowskim stadionie.

 

Wśród wielu różnorodnych atrakcji, bogatego programu artystycznego pojawi się stoisko Szkoły Podstawowej – reprezentowane przez Radę Rodziców oraz nauczycieli, a w nim szereg niespodzianek dla każdego - od niemowlaka po 100+ , ukrytych w szczęśliwych losach, a każdy z nich wygrywa. I to nie byle co…

 

Cena takiej przyjemności to zaledwie 10 zł, a można wygrać aż 450 różnorodnych upominków, bo aż tyle ich przygotowano, spakowano i teraz tylko wystarczy po nie sięgnąć.

 

A na  wyjątkowych szczęśliwców czeka sześć głównych nagród, a są nimi:

sofa,

zegarek am:pm,

biżuteria APART + NIESPODZIANKA,

3 prace plastyczne ufundowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku z Lądku.

 

Loterii przyświeca niezwykły cel, którym jest pozyskanie środków na nowoczesną pracownię językową w naszej szkole, a zakup losu równa się z udziałem w tym szczytnym projekcie, a po części jego sponsorowaniem.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO SZKOLNEGO STOISKA WSZYSTKICH, KTÓRYM PRACOWNIA JĘZYKOWA JEST BARDZO BLISKA.

 

Lista sponsorów zostanie oficjalnie podana wraz z podsumowaniem loterii po jej zakończeniu.


loteria.png

Przeczytano: 468 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: