Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

26 marca 2018 14:18 | Aktualności

PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

 

     

 

 

 

Dnia 22 marca 2018 roku przedszkolaki z oddziału "0" przy Szkole Podstawowej uczestniczyły w XVI Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej, który odbył się w sali OSP w Ratyniu.


Tematyka tegorocznego  przeglądu była związana z 100 - leciem Odzyskania Niepodległości i miała charakter patriotyczny. Wszystkie dzieci zaprezentowały się z tańcem, wierszem i piosenką o tematyce związanej z naszym krajem.


W  barwach biało - czerwonych i czapkach ułańskich nasze przedszkolaki wystąpiły z  piosenką  „Przybyli ułani pod okienko”, zaprezentowały się w reprezentacyjnym tańcu narodowym, jakim jest „Polonez”, a  Antonina Karwecka wraz z Miłoszem Ciesielskim z podziałem na role pięknie  wyrecytowali wiersz „Kto ty jesteś?”


Wielką niespodzianką dla wszystkich przedszkolaków z naszego oddziału  podczas tego dnia, po występach dzieci,  było ogłoszenie wyników konkursu na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”, w którym nasi zerówkowicze brali udział jako grupa, zdobywając nagrodę dla klasy.

 

 

Przeczytano: 232 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: