Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

14 lutego 2018 13:51 | Aktualności

WŚLIZGIEM W FERIE

 

 

 

 

Ostatni szkolny dzień przed rozpoczęciem zimowego wypoczynku uczniowie klasy 7 szkoły podstawowej oraz klas drugich i trzecich gimnazjum spędzili na lodowisku we Wrześni.

Celem wyjazdu była nauka oraz doskonalenie jazdy na łyżwach, wypoczynek na świeżym powietrzu, zainteresowanie możliwością spędzania wolnego czasu aktywnie a także integracja, wspólna zabawa i wzajemna pomoc w pokonywaniu własnych trudności.

Młodzież przez dwie godziny świetnie bawiła się na lodzie, po czym udała się do restauracji Caprio na gorącą herbatę z cytryną oraz posiłek. Ponieważ tego dnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy, nikogo nie zdziwiło, że większość uczniów poprosiła o ten przysmak.

Najedzeni, rozgrzani, pełni wrażeń i dobrej energii wróciliśmy do szkoły, by oficjalnie rozpocząć ferie zimowe. Za wyjazd młodzieży dziękujemy organizatorowi panu Robertowi Jarząbkowi oraz pani Joannie Kuźniewskiej, która sprawowała opiekę.

Przeczytano: 262 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: