Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

28 grudnia 2017 16:01 | Aktualności

Z WIZYTĄ „W ANIOŁKOWIE”

 

 

 

Dnia 20 grudnia dzieci i młodzież z naszych szkół uczestniczyły w spotkaniu bożonarodzeniowym w OREW w Michalinowie.

Dwadzieście osób z kl. II i III Gimnazjum oraz kl.VI,VII Szkoły Podstawowej, które uczestniczyły w zbiórce żywności w Delikatesach Centrum reprezentowało nasze szkoły i oficjalnie przekazało zebrane dary.

Dzieci i młodzież z Michalinowa przyjęły nas w bardzo świątecznym nastroju. Wychowankowie wspólnie z wychowawcami przygotowali przepiękne przedstawienie pt. "W Aniołkowie”. Następnie zostaliśmy zaproszeni na słodki poczęstunek i zwiedzanie Ośrodka.

Dla naszych uczniów spotkanie  z wychowankami OREW w Michalinowie było wielkim przeżyciem, z wielką niecierpliwością czekają na powtórkę!...., która być może na wiosnę, tym razem u nas.

Wychowawcy na czele z Panią Dyrektor Ośrodka, składają za naszym pośrednictwem serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę i serdecznie zapraszają do odwiedzania tego wspaniałego miejsca.

Przeczytano: 224 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: