Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

01 grudnia 2017 19:21 | Aktualności

IV HALOWY TURNIEJ SPORTOWO REKREACYJNY KLAS I-III
Zawody powiatowe zostały rozegrane w dniu 01 grudnia br. w hali SP w Kowalewie Opactwie w godzinach 10.00-13.00. W zawodach uczestniczyło 288 zawodników z 13 szkół podstawowych powiatu słupeckiego. Łącznie przeprowadzono 4 konkurencje: „Wyścig z pałeczką sztafetową”, „Wyścig raków”, „Sadzenie ziemniaków”, „Tor przeszkód”. Dla każdego z roczników była prowadzona osobna kwalifikacja. Suma punktów uzyskanych przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich danej szkoły jest wynikiem końcowym turnieju.


Wśród sportowców znalazła się oczywiście reprezentacja naszej szkoły. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przygotowywali się do zawodów, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Młodzi sportowcy walczyli wytrwale, pokonując bardzo często własne słabości. Ze swoich podopiecznych dumne są wychowawczynie, które poświęcają dużą uwagę przygotowaniom uczniów do zawodów: Renata Nowak, Marzena Jurga i Renata Sobieraj. Osobą, która wspiera nauczycieli i sportowców jest pani Agnieszka Matuszewska.

 

W klasyfikacji roczników na podium stanęli uczniowie klasy II  z naszej szkoły, zajmując miejsce trzecie.

 

1. Ciążeń 46 pkt.

2. SP 1 Słupca 37 pkt.

3. Lądek 36 pkt.

 

W klasyfikacji końcowej mistrzem powiatu została Szkoła Podstawowa w Ciążeniu. Nasza reprezentacja uplasowała się na miejscu VII.

Przeczytano: 293 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: