Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

05 października 2017 14:05 | Aktualności

DYSKOTEKA SZKOLNA

W naszej szkole tradycją stała się już pierwsza dyskoteka, na której witamy uczniów klas czwartych w gronie „starszaków” oraz świętujemy Dzień Chłopca. W tym roku Samorząd Szkolny zorganizował ją w piątek 29 września.


Nie brakowało chętnych uczniów z klas IV – VII, którzy licznie przybyli na imprezę i bawili się w rytmie gorących utworów. Oprawę muzyczną zapewnili nam chłopcy z klasy VII – Kacper Brzeziński i Mateusz Perliński. Opiekę nad nami sprawowali nauczyciele: p. Magdalena Baśkiewicz, p. Beata Warzych, p. Jolanta Matuszewska, p. Karolina Zaczkiewicz oraz p. Arkadiusz Ciesiółka.


Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, dopisywały nam humory, co przy dobrej muzyce sprzyjało tańcom od początku do końca naszej imprezy. W przerwach, aby się pokrzepić, mogliśmy skorzystać z zasobów sklepiku szkolnego.


Niespodzianką dla wszystkich chłopców w szkole były słodkie upominki oraz życzenia złożone przez dziewczynki:


Z okazji Dnia Chłopaka 
wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Wam szczerze dziewczyny życzą.

 

Przeczytano: 311 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: