Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

05 września 2017 14:51 | Aktualności

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

    Nadszedł czas, by po dwumiesięcznej przerwie i niesamowitych przeżyciach wakacyjnych, 4 września 2017 roku, ponownie przekroczyć próg naszej szkoły. Niezwykłe emocje, związane z ponownym spotkaniem się z koleżankami i kolegami, towarzyszyły dzieciom.


Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego uświetnił apel przygotowany przez panią Beatę Warzych z dziećmi klas: VI, V i IV.     

                                                                                  

Głos zabrał także pan dyrektor, Adrian Walkowiak, który skierował słowa do obecnych uczniów i nauczycieli, życząc im sukcesów z przekazywania i zdobywania wiedzy, a rodzicom wielu powodów do zadowolenia oraz owocnej współpracy z nauczycielami.


Na zakończenie, o godzinie 9.15 została odprawiona Msza Święta w kościele w Lądku.         

  

Uczniowie biorący udział w apelu: Alicja Warzych-IVA, Amelia Juszczak-V, Piotr Ciesiółka-V, Weronika Ciesielska-VI, Marcin Figlerowicz-VI, Jan Handzel-VI, Ewa Orchowska-VI, Weronika Paluch-VI, Izabela Warczygłowa-VI, Malwina Wojnicz-VI, Julia Wróbel-VI oraz Szymon Wziętek-VI.     

                                                                                                           

Nad oprawą techniczną czuwał pan Arkadiusz Ciesiółka.


ŻYCZYMY POMYŚLNEGO, PEŁNEGO SUKCESÓW

ROKU SZKOLNEGO 2017/2018


                                                                                                                                                                        

Przeczytano: 334 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: