Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

25 maja 2017 16:54 | Aktualności

TRÓJBOJOWE ZMAGANIA NAJMŁODSZYCHDnia 25. 05. 2017r. na Stadionie Leśnym w Słupcy, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Klas I-III Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym. Najmłodsi sportowcy rywalizowali w biegu na 40 m, w skoku w dal z miejsca oraz w rzucie piłeczką tenisową. W zawodach uczestniczyło 60 zawodniczek i 60 zawodników z 10 szkół podstawowych powiatu słupeckiego.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: drużyna dziewcząt i chłopców pod opieką pań: Karoliny Zaczkiewicz oraz Agnieszki Matuszewskiej. Drużyny składały się z sześciu zawodników: po dwie osoby z klasy I, II i III.

Mimo niesprzyjającej pogody nasi najmłodsi lekkoatleci świetnie się spisali, dziewczęta ostatecznie zajęły III miejsce, chłopcy VI miejsce, a indywidualnie Mistrzem Powiatu Słupeckiego w Trójboju LA został Patryk Ignaczak z kl. IIIb.

Gratulujemy i życzymy sukesow na kolejnych zawodach!

Przeczytano: 355 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: