Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

23 maja 2017 18:57 | Aktualności

NASI UCZNIOWIE NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LĄDEKW dniu 21 maja 2017 na stadionie w Lądku odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lądek Pana Artura Miętkiewicza w kategoriach 2007 i młodsi, 2004 i młodsi oraz Open.

Celem turnieju było popularyzowanie sportu wśród dzieci i młodzieży.

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem drużyn w każdej ogłoszonej kategorii.

W kategoriach szkól podstawowych zgłosiły się po 3 drużyny, tj. kategoria 2007 i mł:
drużyna Warta Ciążeń Junior, FC Ratyń oraz Lądek w składzie: Bryk Kamil, Grzywiński Franciszek, Ignaczak Patryk, Orchowski Igor, Zamiatała Jakub, Kujawa Jakub, Lewandowski Filip, Adamkiewicz Jakub, Marczyk Stanisław, Nowakowski Jakub pod opieką p. Renaty Sobieraj.
W Kategorii 2004 i mł drużyny następujące: King Ratyń, Warta Ciążeń oraz Lądek w składzie: Łyskawa Michał, Perliński Mateusz, Michalak Mateusz, Ignaczak Dominik, Rut Kacper, Spławski Dawid, Orchowski Dawid, Zawal Kacper, Kędziora Hubert pod opieką p. Agnieszki Matuszewskiej.
Mecze odbyły się w systemie „każdy z każdym”, zespól liczył max 10 zawodników z czego na boisku znajdowało się 5 zawodników + bramkarz.
Ostatecznie na podium uplasowały się następujące drużyny:

Kategoria 2007 i młodsi;
I miejsce Warta Ciążeń Junior,
II miejsce : Lądek,
III miejsce: FC Ratyń

Kategoria 2004 i młodsi:
I miejsce: Lądek
II miejsce: Warta Ciążeń
III miejsce: King Ratyń

Ponadto podczas turnieju wybrano najlepszego zawodnika i bramkarza, którymi zostali: w kategorii 2007 i młodsi, najlepszy zawodnik: Kacprowicz Oliwier – Warta Ciążeń junior; w kategorii 2004 i młodsi Łyskawa Michał – Lądek.
Najlepszy bramkarz w kat. 2007 Beinek Piotr – FC Ratyń, w kat. 2004 Perliński Mateusz – Lądek
Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom, zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale.

Przeczytano: 352 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: