Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

11 maja 2017 16:55 | Aktualności

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW I AWANS PIOTRA DO REJONUDnia 09 maja 2017 roku na Stadionie Leśnym w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizowanych przez MOS w Słupcy.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Piotr Ciesiółka (kl. IV), Kacper Brzeziński, Eryk Graniczka, Dominik Ignaczak, Michał Łyskawa, Mateusz Perliński (kl. VI), pod opieką p. Agnieszki Matuszewskiej zdobyła III miejsce w tych mistrzostwach.

Na starcie stawiło się dziesięć reprezentacji szkół podstawowych. Szkoły rywalizowały w czterech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową i biegu na 600m /1000m (dziewczęta/chłopcy).

Każda drużyna liczyła sześciu zawodników których wyniki zostały przeliczone na punkty co dawało końcowy wynik całej drużyny. Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji nasi uczniowie po raz kolejny nie zawiedli zajmując miejsce na podium.

Dużą niespodziankę sprawił nam Piotr Ciesiółka z kl. IV, który rewelacyjnie pobiegł na dystansie 1000m uzyskując czas 3.36.33s . Ostatecznie okazało się, że czas jaki uzyskał zakwalifikował go na zawody Rejonu Konińskiego, bowiem był to najlepszy czas spośród 60 biegaczy na tych zawodach.


Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 3 Słupca – 865 pkt.
  2. Strzałkowo – 773 pkt.
  3. Lądek - 696 pkt.
  4. Ostrowite – 684 pkt.
  5. SP 1 Słupca – 674 pkt.
  6. Zagórów – 537 pkt.
  7. Wólka – 517 pkt.
  8. Giewartów – 506 pkt.
  9. Ratyń – 483 pkt.
  10. Koszuty – 461 pkt.


Gratulacje dla wszystkich!

Powodzenia dla Piotra na Mistrzostwach Rejonu Konińskiego!

Przeczytano: 489 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: