Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

03 maja 2017 18:51 | Aktualności

BIEGI PRZEŁAJOWE KLAS I-III

180 uczniów z klas I-III szkół podstawowych powiatu słupeckiego wzięło udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych, wśród nich byli również nasi najmłodsi biegacze.

Impreza organizowana przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy odbyła się 27 kwietnia br.  na boisku bocznym przy ulicy Gajowej w Słupcy. Każda z klas miała do pokonania inny dystans. Pierwszaki biegły na 200 metrów, uczniowie klas II na 300m, a uczniowie trzecich na 400m. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Reprezentacja naszej szkoły liczyła 16 uczniów z klas I-III. Opiekę sprawowały: Karolina Zaczkiewicz i Agnieszka Matuszewska.

Najlepszy wynik osiągnęła Sylwia Pawela z kl. III wygrywając bieg w swojej kategorii wiekowej i zdobywając złoty medal, wywalczyła tym samym mistrzostwo powiatu.

Medal zdobyła również Matylda Zamiatała z kl. II, która przybiegła trzecia w biegu drugoklasistek.

Ponadto tuż za podium uplasowali się Joanna Duszyńska z kl. I oraz Patryk Ignaczak z kl. IV.