Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

26 kwietnia 2017 21:33 | Aktualności

ŻEBY ZDROWYM BYĆ

 

 

 

 

Pod takim hasłem przebiegał w dniu 25 kwietnia uroczysty apel z okazji Dnia Zdrowia, przygotowany przez uczniów oddziału ,,0” oraz uczniów klasy II pod opieką wychowawców p. Elżbiety Osowicz i p. Renaty Nowak.

 

W uroczystości wzięli udział: goście specjalni – przedstawiciele służby zdrowia, OSP, rodzice oraz p. dyrektor, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Wszystkich zebranych serdecznie powitała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Kinga Łyskawa (kl. III B).

 

Było bardzo wesoło i kolorowo. W kilku scenkach pełnych humoru mali aktorzy promowali ideę zdrowego odżywiania i higieny osobistej. Scenki były przeplatane wesołymi tańcami i piosenkami.

 

Po występach dzieci głos zabrała higienistka szkolna – p. Ewa Biernacka, która podsumowała i poszerzyła wiedzę uczestników uroczystości dotyczącą zdrowia.

 

Na zakończenie  p. dyrektor Adrian Walkowiak w swoim wystąpieniu również promował zdrowy styl życia.

 

Miłym akcentem były smaczne, zdrowe szaszłyki owocowe przygotowane przez rodziców uczniów oddziału ,,0” i klasy II, które wybornie smakowały zaproszonym gościom i całej społeczności szkolnej. Nad degustacją szaszłyków czuwały uczennice klasy V.

 

Organizatorzy uroczystości serdecznie dziękują wszystkim za przybycie i włączenie się w promocję zdrowia. Podziękowania również kierują w stronę rodziców, uczniów oraz wszystkich osób, które włączyły się w przygotowanie apelu.

Przeczytano: 421 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: