Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku - witamy na naszej stronie internetowej::„Jesteśmy szkołą, która swoje działanie opiera na wartościach: mądrość, prawda, odpowiedzialność. Kształcimy uczniów zapewniając wszechstronny rozwój w przekonaniu, że potrafią sprostać wyzwaniom przyszłości”

Aktualności

05 grudnia 2014 22:11 | Aktualności

NAJMŁODSI ODNOSZĄ SUKCESY SPORTOWE

 

 

 

Piętnaście szkół podstawowych z terenu całego powiatu (łącznie 360 uczniów) 4 grudnia wzięło udział w I Turnieju Sportowo-Rekreacyjnym klas I-III zorganizowanych na hali MOSiR w Słupcy przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy  w Słupcy. Wśród nich znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy dzielnie walcząc w każdej z konkurencji ostatecznie zajęli doskonałe III miejsce.

 

 

 

Łącznie przeprowadzono 5 konkurencji: „Wyścig z pałeczką sztafetową”, „Sadzenie ziemniaków”, „Rzuty do kosza”, „Podania piłki w szeregach”, „Tor przeszkód”.

 

Rywalizacja odbywała się klasami, każdą klasę reprezentowało ośmioro uczniów – 4 dziewczynki i czterech chłopców, w sumie szkołę reprezentowało dwudziestu czterech uczniów. Na turnieju nie obyło się również bez akcentu Mikołajkowego, każdy uczestnik został obdarowany przez pomocnice Świętego Mikołaja słodkim upominkiem.


Najlepiej sytuację co działo się na turnieju przedstawia poniższa fotogaleria.

Przeczytano: 2165 razy. Wydrukuj|Do góry

Turniej Sportowo-Rekreacyjny klas I-III (4 grudnia 2014r.)

Filmy: